بلاگ مطالب, خدمات

کلینیک تخصصی معجزه درمان ، لیزر درمانی

کلینیک معجزه درمان

کلینیک تخصص معجزه درمان دارای بورد تخصص جراحی با سابقه 15 ساله در درمان بیماری های کلورکتال و آنورکتال می باشد.

کلینیک تخصصی معجزه درمان با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.

کلینیک تخصصی معجزه درمان

لیزر در کلینیک معجزه درمان دریک محیط استریل و کاملا شرعی و اسلامی برای خانم های و عمل توسط پزشک متخصص با برد تخصصی 15 ساله در زمینه بیماریهای نشیمنگاهی توسط سرکار خانم عاطفه دهقان برای خانم ها انجام می شود پس اصلا جای نگرانی و استرس برای خانم وجود ندارد.

لیزر در کلینیک معجزه درمان دریک محیط ستریل و کاملا شرعی و اسلامی برای آقایان و عمل توسط پزشک متخصص امیر حسین کریمی با برد تخصصی در زمینه بیماریهای نشیمنگاهی برای آقایان انجام می شود.

تکنیک استفاده در لیزر در جراحی شقاق یا فیشر، هموروئید یا بواسیر، آبسه مقعدی، فیستول  در مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه ، با استفاده از تکنیک لیزر دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری در همان جلسه اول با لیزر درمان انجام شود ، در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی در محدوده مقعد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.
تکنیک قدیمی جراحی سنتی در عمل شقاق یا فیشر ، در جراحی سنتی فرد در بیمارستان بستری میشد و با بی هوشی کامل عمل جراحی انجام می گرفت و حداقل یک الی دو روز بعد از عمل در بیمارستان بستری می شدند ، در جراحی سنتی شقاق یا فیشر ، بافت و پوست به صورت کامل برداشته می شود و فرد بعد از عمل حدود بیست روز در خانه باید استراحت کند ، از جمله عوارض جراحی سنتی درصد برگشت بالای این بیماری است ، یعنی فرد بعد از عمل ممکن بود بعد از یک یا دو سال دوباره دچار بیماری شقاق یا فیشر شود.
مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 15 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی میباشد، این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

لیزر بیماریهای نشیمنگاهی

ما به کمک فن آوری های نوین جهانی و تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما آمده ایم

پشتیبانی قدرتمند قبل عمل تا بعد از عمل و بهبود کامل مراجعه کنندگان گرامی ، تا بهبودی کامل مشاوران و متخصصان مجموعه کنار شما هستند

مشاوره رایگان برای کسانی که از بیماری نشیمنگاهی رنج می برند

شما می توانید همین الان تماس گرفته تا در مورد بیماری خود مشاوره دریافت نمایید تا بهترین تصمیم را برای بیماری خود بگیرید

پشتیبانی 24 ساعته بعد از عمل ، مراجعه کنندگان گرامی بعد از لیزر می توانند 24 ساعت شبانه روز مشاوره رایگان دریافت کنند.

 

15 سال سابقه

کلینیک معجزه درمان با 15 سال سابقه در درمان بیماری های نشیمنگاه آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان محترم می باشد.

هزاران عمال موفق

پشتوانه ما هزاران عمل موفقی است که در 15 سال فعالیت مرکز انجام داده ایم.

تکنیک استفاده از لیزر

جراحی با لیزر یکی از جدیدترین متدها برای درمان شقاق مقعدی بشمار می‌آید. در جراحی با لیزر بدلیل برش جزئی و انعقاد خون بعد از برش محل, جراحی کاملا برای دید و مانور جراح بسیار باز و شفاف می‌شود و کاملا gdcv ریشه ها و شاخه های جانبی قابل رویت خواهند بود.در لیزر امکان این که ریشه ها ناقص سوزانده شوند بسیار پایین است, به همین دلیل امکان برگشت بیماری بسیار کم و در حد صفر می باشد.

لیزر بیماریهای نشیمنگاهی

بدون دوران نقاهت

با استفاده از لیزر در جراحی شقاق مقعدی دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری شقاق مقعدی در همان جلسه اول با لیزر درمان صورت گیرد.

بدون بیهوشی

در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی هیچ گونه دردی را احساس نمی کند و متخصص جراح با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی چرک ها و عفونت ها را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم در مدت 20 دقیقه کار درمان را انجام دهد.

 

گاهی مواقع پیش می آید که بیماران عزیز,نمی توانند متوجه شوند که دقیقا دچار کدام بیماری شده اند! چرا که شباهت هایی با یکدیگر دارند و به همین خاطر نیاز به مشاوره یا معاینه پزشک خواهند داشت.

به طور معمول,شقاق یا فیشر به بیماری گفته می شود که در ناحیه مقعدی فرد یک خراش یا زخم جزئی یا بزرگ ایجاد شده که گاهی مواقع بسیار دردناک است و در اغلب مواقع خونریزی دارد.

این مشکل اغلب در زیر خط دندانه ایجاد شده که در این ناحیه,اعصاب درد بسیار زیادی وجود دارد و همین مورد باعث ایجاد دردهای غیر قابل تحمل در بیمار می شود.

خب اکنون که با بیماری آشنا شده اید بهتر است کمی با علل به وجود آمدن و علائم هم آشنایی پیدا کنید!

متخصص جراح عمومی با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.
تکنیک استفاده در لیزر در جراحی بواسیر (هموروئید) در مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه ، با استفاده از تکنیک لیزر دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری در همان جلسه اول با لیزر درمان انجام شود.
در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی در محدوده مقعد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.
تکنیک قدیمی جراحی سنتی در عمل بواسیر (هموروئید) ، در جراحی سنتی فرد در بیمارستان بستری میشد و با بی هوشی کامل عمل جراحی انجام می گرفت و حداقل یک الی دو روز بعد از عمل در بیمارستان بستری می شدند ، در جراحی سنتی بواسیر (هموروئید) ، بافت و پوست به صورت کامل برداشته می شود و فرد بعد از عمل حدود بیست روز در خانه باید استراحت کند ، از جمله عوارض جراحی سنتی درصد برگشت بالای این بیماری است.
یعنی فرد بعد از عمل ممکن بود بعد از یک یا دو سال دوباره دچار بیماری بواسیر (هموروئید) شود.
مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 15 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی میباشد.
این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

ما به کمک فن آوری های نوین جهانی و تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما آمده ایم

پشتیبانی قدرتمند قبل عمل تا بعد از عمل و بهبود کامل مراجعه کنندگان گرامی ، تا بهبودی کامل مشاوران و متخصصان مجموعه کنار شما هستند

مشاوره رایگان برای کسانی که از بیماری نشیمنگاهی رنج می برند

شما می توانید همین الان تماس گرفته تا در مورد بیماری خود مشاوره دریافت نمایید تا بهترین تصمیم را برای بیماری خود بگیرید

پشتیبانی 24 ساعته بعد از عمل ، مراجعه کنندگان گرامی بعد از لیزر می توانند 24 ساعت شبانه روز مشاوره رایگان دریافت کنند…

کاربرد لیزر در بیماری های انورکتال

کاربرد لیزر در پزشکی برای بیماری های نشیمنگاهی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 • بواسیر یا هموروئید
 • شقاق یا فیشر
 • کیست مویی
 • آبسه مقعدی
 • فیستول مقعدی
 • انواع زگیل تناسلی

لیزر زگیل تناسلی

با پیشرفت علم و تحقیقات انجام شده ثابت گردیده است که لیزر یکی از بهترین روش های درمان برای انواع عارضه ها از جمله زگیل تناسلی است.

در روش لیزر درمانی پرتو های فروسرخ به صورت مستقیم و متمرکز به سوی ضایعات پوستی تابانده می‌شوند.

لیزر قابلیت نفوذ به عمق ضایعه و امکان تهاجم کامل تری را به ویروس فراهم می‌کند.

برای درمان زگیل تناسلی پیشنهاد ما به شما لیزر درمانی است زیرا مزیت این روش نسبت به سایر روش ها بسیار بیشتر است.

مزیت لیزر زگیل تناسلی

 • میزان موفقیت عمل بسیار بالاست
 • احتماد عود و بازگشت مجدد بیماری وجود ندارد
 • بدون درد و خونریزی
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه و بازگشت به زندگی طبیعی
 • به صورت سرپایی و نیازی به بستری در بیمارستان نیست
 • بدون بیهوشی و تحت بی حسی موضعی
 • بدون جای زخم
 • عدم انتقال عفونت های دیگر مثل هپاتیت و ایدز
 • عدم نیاز به تعویض روزانه پانسمان

چه تفاوت‌هایی بین عمل جراحی سنتی بواسیر و لیزردرمانی وجود دارد؟

بواسیر یا هموروئید، یکی از مشکلات شایعی است که می‌تواند نیاز به درمان‌های پزشکی داشته باشد.

درمان‌های متداول بواسیر شامل روش‌های سنتی جراحی و روش‌های نوین مانند لیزردرمانی است.

اما تفاوت این دو روش در چیست و کدام یک برای شما مناسب‌تر است؟

عمل جراحی سنتی بواسیر

عمل جراحی سنتی بواسیر که به آن هموروئیدکتومی گفته می‌شود، شامل برداشتن بافت‌های متورم و اضافی در ناحیه مقعد است.

این روش معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود و ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان داشته باشد.

جراحی سنتی می‌تواند باعث درد قابل توجهی پس از عمل شود و ممکن است نیاز به زمان نسبتاً طولانی برای بهبودی داشته باشد.

در مقابل، لیزردرمانی

لیزردرمانی یک روش کم‌تهاجمی است که با استفاده از پرتوهای لیزری دقیق، بافت‌های ملتهب را بدون آسیب به بافت‌های سالم اطراف برداشته و بهبودی را تسریع می‌بخشد.

این روش معمولاً با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و می‌تواند در مطب پزشک یا کلینیک‌های سرپایی صورت گیرد.

لیزردرمانی معمولاً باعث درد کمتری پس از عمل می‌شود و دوره بهبودی سریع‌تری دارد.

یکی از مزایای اصلی لیزردرمانی، کاهش خطر خونریزی و عفونت است، زیرا لیزر همزمان با برش بافت، رگ‌های خونی را می‌بندد.

این امر به کاهش خطرات مرتبط با جراحی و کوتاه‌تر شدن زمان بهبودی کمک می‌کند.

همچنین، از آنجایی که لیزردرمانی کم‌تهاجمی‌تر است، احتمال بازگشت بواسیر پس از عمل کمتر است.

با این حال، لیزردرمانی ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد و در برخی موارد، جراحی سنتی ممکن است گزینه بهتری باشد.

انتخاب روش درمانی باید بر اساس شدت بواسیر، وضعیت سلامتی فرد و تجربه و تخصص پزشک انجام شود.

در نهایت، هر دو روش درمانی می‌توانند مؤثر باشند، اما تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین روش باید با مشورت دقیق با پزشک متخصص و بررسی همه جوانب صورت گیرد. اطمینان از اینکه شما اطلاعات کافی در مورد هر دو روش دارید و با پزشک خود در مورد انتظارات و نگرانی‌های خود صحبت کرده‌اید، می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیمی آگاهانه بگیرید.

درمان آبسه مقعدی با لیزر

اگر شما هم اهمیت زیادی به سلامتی و در عین حال وقت خود می دهید، پیشنهاد می کنیم که درمان لیزری را انتخاب کنید که نسبت به جراحی سنتی مزایای بسیاری دارد و امروزه دیگر کسی به سمت تیغ و خونریزی نمی رود.

در روش لیزری چون استفاده از دست به کمترین حد خود می رسد، احتمال ابتلا به بیماری عفونی یا رخ دادن اشتباه پزشکی وجود ندارد و از این رو دیگر نیازی به نگرانی در این زمینه نیست!

گاهی مواقع آسیب به عضله اسفنکتر داخلی باعث ایجاد بی اختیاری مدفوع در فرد می شود که درمان به نسبت زمانبر است و پیشنهاد می کنیم همچین ریسکی نکنید. متاسفانه برخی از پزشکان عزیز کشور، برای رقابت اقدام به تخریب کردن لیزر می کنند که درست نیست و قبل از هر کاری باید تحقیق کنید. یکی دیگر از مواردی که باعث شده است افراد زیادی لیزر کنند، دوره نقاهت بسیار کوتاه می باشد! در روش جراحی سنتی این مدت گاهی مواقع یک ماه هم می شود و به همین خاطر، انتخاب مناسبی برای افراد شاغل به نظر نمی رسد.

لیزر فیستول مقعدی

برای درک بهتر فیستول مقعدی آشنایی با حالت طبیعی کانال مقعد لازم است. کانال مقعد در پایانی‌ترین مسیر دستگاه گوارش در حد فاصل دو دریچه‌ی حلقه مانند عضلانی به نام دریچه‌ی داخلی و خارجی مقعد قرار گرفته است. دریچه‌ی داخلی از جنس عضلات صاف و غیر ارادی و دریچه‌ی خارجی از عضلات اسکلتی و تحت کنترل ارادی تشکیل شده است. این دو عضله با هم می‌توانند کانال مقعد را حمایت کنند. ما بین این دو دریچه، غددی قرار گرفته است که غددی مقعدی نام دارند و ترشحات خود را به درون کانال مقعد تخلیه می‌کنند. در صورتی که خروجی یکی از این غدد مسدود شود منجر به عفونت و چرک خواهد شد.

در نهایت فیستول مقعدی در نتیجه این عفونت در نزدیکی مقعد و تجمع چرک در بافت نزدیک آن ایجاد می‌شود. چرک می‌تواند یک کانال کوچک در پشت سر خود بر جای بگذارد و به سطح پوست گسترش یابد.

فیستول مقعد در افرادی با سابقه‌ی آبسه مقعدی که به درستی بهبود نیافته است، رخ می‌دهد. چرک و حتی ترشحات مدفوعی نیز می‌توانند از این کانال کوچک خارج و در سطح پوست رویت شوند. عفونت ناشی از آبسه می‌تواند در کل بدن نیز پخش شود.

در حال حاضر برای بیماری فیستول هیچ دارویی گیاهی و شیمیایی کشف نشده و جراحی تنها راه درمان فیستول می باشد.

و این درمان فیستول باید توسط دکتران متخصص انجام شود و در بهترین کلینک های لیزر فیستول انجام شود.

لیزر بهترین روش درمان کیست مویی

برای درمان کیست مویی از روش های مختلفی استفاده می شود که هر کدام از آن ها بسته به شرایط و میزان جراحت بیماری متفاوت می باشد. به طور مثال افرادی که به تازگی دچار این عارضه شده اند به دلیل ترس از جراحی و اتاق عمل سعی می کنند به روش های گیاهی و خانگی استفاده کنند. البته هیچ کدام از آن ها درمانی قطعی و بدون بازگشت را برای بیمار به همراه نخواهد داشت و فقط می تواند میزان التهاب و درد را کاهش دهد. تنها روشی که برای مداوای بیماری های نشیمنگاهی همچون سینوس مویی موررد استفاده قرار می گیرد, جراحی با لیزر است

مراحل جراحی کیست مویی به روش لیزرچگونه است؟

راهکاری نوین برای مداوای سینوس مویی, جراحی به روش لیزر می باشد. در این روش، ابزار باریکی با نام اندوسکوپ را از طریق منافذ ایجاد شده به داخل بافت های درگیر کیست وارد می کنند و سپس لیزر را با ارتفاع مشخص به نواحی مورد نظر می تابانند. این فرایند را به مدت 15 الی 20 دقیقه به طول خواهد انجامید که در این میان فرد مبتلا احساس درد و خونریزی کمتری را نسبت به روش های سنتی تجربه خواهد کرد.

به طور معمول مدت زمان بهبودی کیست مویی بین 1 الی 3 روز می باشد ولی برای افرادی با کیست مویی وخیم تری برخوردار می باشند این زمان بیشتر خواهد بود. البته این موضوع را نباید نادیده گرفت که استفاده از این نوع جراحی مزایای زیادی را برای بیمار به همراه خواهد داشت که مهمترین آن ها عبارتند از:

 1. اولین مزیتی که برای جراحی کیست مویی به روش لیزر می توان نام برد; عدم استفاده و تزریق داروهای بیهوشی می باشد.
 2. زخم ناشی از این نوع جراحی به سرعت بهبود پیدا کرده و علائم مشهودی را بر روی بافت پوست برجای نخواهد گذاشت.
 3. انتقال عفونت های خطرناک که در عمل های باز و سنتی رایج می باشد, در لیزر وجود نخواهد داشت.
 4. مزیت دیگری که برای این روش درمانی می توان نام برد, زمانبر نبودن عمل می باشد که این امر منجر به افزایش ت کادر پزشکی می شود.
 5. عدم نیاز به پانسمان های طولانی و بزرگ از دیگر ویژگی های این نوع جراحی خواهد بود.
 6. کنترل عروق خونی و کاهش میزان خونریزی
 7. مشکل ساز نبودن روند درمان برای بیمار در مقایسه با عمل های سنتی و باز
 8. ترخیص بیمار در همان روز و عدم بستری شدن در
 9. عمیق نبودن زخم ناشی از جراحی و آسیب نرساندن به بافت های مجاور
 10. فعال و سرپا شدن بیمار در مدت زمان کوتاهی بعد از عمل از مهمترین مزیت های این روش درمان است که برای افراد سالخورده و کهن سال بسیار مهم و حیاتی  می باشد.
 11. لیزر به دو دسته کلی پرتوان و کم توان تقسیم بندی می شود که این امر منجر به دسترسی بیشتر جراح در مقابله با بیماری های وخیم و حادتر خواهد بود.
 12. دوره نقاهت کوتاه مدت نسبت به روش های دیگر درمانی
 13. بازگشت به محیط کار و زندگی در زمان کوتاه
 14. عدم انجام آزمایشات هزینه بر قبل از جراحی
 15. بدون نیاز به همراه بیمار در تمامی مراحل عمل
 16. مقرون به صرفه و بسیار کاربردی نسبت به جراحی های باز و سنتی
لیزر آبسه مقعدی

لیزر آبسه مقعدی به عنوان بی خطر ترین روش و یکی از بهترین روش های درمان آبسه مقعدی شناخته شده است.

در این روش یک لیزر نوری قدرتمند برای برش و تصحیح آبسه مقعد استفاده می شود.

پزشک با استفاده از یک لیزر کوچک، برش هایی را در ناحیه آبسه مقعدی ایجاد می‌کند, این برش ها باعث جدا شدن بافت های آسیب دیده و برداشتن آنها می‌شود و اجازه تخلیه عفونت را از آبسه می‌دهد.

لیزر آبسه مقعدی عوارض جراحی های سخت از قبیل عود و بروز مجدد آبسه ، تنگی یا بی اختیاری مقعد ، احساس در و سوزش و یا ترشحاتی که ممکن است بعد از جراحی دیده شود را ندارد.

در این روش در ۲۰ دقیقه مشکل بیمار حل خواهد شد و بیمار بدون گذراندن دوران استراحت یا نقاهت به فعالیت روزانه خود باز خواهد گشت.

کاربرد لیزر در پزشکی برای بعد از جراحی
 • ترمیم سریع زخم ناشی از جراحی
 • افزایش درناژلنفاوی
 • دستکاری های غدد لنفاوی برای درمان لنف ادم
 • بازگشت فعالیت ارگان ها پس از جراحی بخصوص برای فعال سازی روده ها
 • کاهش التهاب بدنبال رادیوتراپی در جراحی های سرطان
 • کاهش درد در ریکاوری

کلینیک تخصصی معجزه درمان مجهزترین مرکز درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر می باشد.

مشاوره رایگان کلینیک معجزه درمان

تخصص ما در کلینیک معجزه درمان،

درمان قطعی بیماری های نشیمنگاهی (لیست بالا) و رضایت کامل بیمار می باشد.

تمامی کادر درمانی و تجهیزات برای رفاه حال شما عزیزان همیشه در بهترین حالت آماده خدمت رسانی هستند.

از همراهی شما بسیار متشکریم

02188059039

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *