بواسیر یا هموروئید

جراحی هموروئید با لیزر چگونه انجام می شود؟

جراحی لیزر عمل لیزر

جراحی هموروئید با لیزر چگونه انجام می شود؟

جراحی هموروئید با لیزر چگونه انجام می شود؟ حین جراحی با لیزر، جراح بیمار را تحت بیحسی موضعی قرار می دهد، بنابراین در حین عمل  دردی وجود ندارد متخصصان لیزر بر روی بافت تومور بدون آسیب رساندن به بافت سالم روده بزرگ تمرکز می کنند.این روش کم تهاجمی و بدون درد است و بیمار می تواند پس از چند ساعت به خانه برود.

لیزر در مقابل جراحی سنتی هموروئید کدام یک موثرتر است؟

در مقایسه با جراحی معمولی، روش لیزر درمانی موثرتر برای هموروئید است.

بدون برش یا بخیه از آنجایی که هیچ برشی وجود ندارد، بهبودی سریع و آسان است.

خطر عفونت وجود ندارد.

خطر عود در مقایسه با جراحی سنتی نزدیک به صفر میباشد.

نیازی به بستری شدن در بیمارستان چند ساعت پس از عمل نیست و ممکن است بیمار برای بهبودی برش های ایجاد شده در حین عمل، 2 تا 3 روز در بیمارستان بماند.

جراحی باز به حداقل 2 هفته استراحت نیاز دارد.

پس از گذشت چند روز از جراحی لیزر، هیچ جای زخمی وجود ندارد، در حالی که جراحی سنتی ، جای زخم هایی را به جا می گذارد که نمی توانند از بین بروند.

بیماران پس از جراحی لیزر با عوارضی مواجه می شوند، در حالی که بیماران جراحی معمولی از عفونت، خونریزی پس از عمل و درد برش شکایت دارند.

پس از جراحی لیزر، حداقل محدودیت در رژیم غذایی و سبک زندگی وجود دارد، اما پس از جراحی باز، بیمار باید حداقل 2-3 هفته در رختخواب استراحت کند.

مزایای استفاده از لیزر درمانی برای درمان هموروئید

روش های غیر جراحی 
درمان با لیزر بدون برش یا بخیه انجام می شود، بنابراین برای افرادی که از جراحی می ترسند، از پرتوهای لیزر برای تحریک رگ های خونی استفاده می شود که در نتیجه انباشته به تدریج از بین می رود منقبض می شود و ناپدید می شود اگر فکر می کنید درمان خوب است یا بد، خوب است زیرا  روش غیر جراحی است.

حداقل از دست دادن خون
مقدار خون از دست رفته در طول عمل لیزر برای هر عمل جراحی بسیار مهم است  که اگر قطع شود، حتی تا حدی بسته شود، خطر عفونت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

درمان فوری

یکی از مزایای لیزر درمانی برای بواسیر این است که خود لیزر زمان بسیار کوتاهی را در بر می گیرد.

برخی از درمان‌های جایگزین ممکن است از چند روز تا چند هفته طول بکشد تا به طور کامل از اثرات خود بهبود یابند.

نقاهت کوتاه
بستری شدن در بیمارستان برای مدت طولانی لزوماً چیز خوشایندی نیست در صورتی که کل عمل لیزر 20 دقیقه طول خواهد کشید.

بیهوشی در محل
از آنجایی که درمان تحت بی حسی موضعی انجام می شود، هیچ خطری برای عوارض جانبی که اغلب با استفاده از بیهوشی عمومی در طی جراحی معمولی همراه است، وجود ندارد.

احتمال آسیب رساندن به سایر بافت ها کمتر است.
هنگامی که هموروئید توسط یک جراح لیزر ماهر انجام می شود، خطر آسیب به سایر بافت های اطراف و عضلات اسفنکتر بسیار کم است، اگر عضلات اسفنکتر به هر دلیلی آسیب ببینند، می تواند منجر به بی اختیاری مدفوع شود و این وضعیت وحشتناک را ایجاد کند.

روش لیزر
جراحی با لیزر نسبت به روش های جراحی معمولی استرس و سختی کمتری دارد زیرا جراح کنترل بیشتری بر عمل جراحی دارد.

کلینیک تخصصی معجزه درمان مجهزترین مرکز درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر می باشد.

  • متخصص جراح عمومی
  • دارای بورد تخصص جراحی با سابقه 15 ساله
  • متخصص درمان بیماری های کلورکتال و آنورکتال می باشد.

پزشکان ما، با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.
مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 15 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی میباشد، این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

15 سال سابقه

کلینیک تهرانی با 15 سال سابقه در درمان بیماری های نشیمنگاه آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان محترم می باشد.

هزاران عمال موفق

پشتوانه ما هزاران عمل موفقی است که در 15 سال فعالیت مرکز انجام داده ایم.

تکنیک استفاده از لیزر

جراحی با لیزر یکی از جدیدترین متدها برای درمان بواسیر یا هموروئید بشمار می‌آید. در جراحی با لیزر بدلیل برش جزئی و انعقاد خون بعد از برش محل, جراحی کاملا برای دید و مانور جراح بسیار باز و شفاف می‌شود و کاملا gdcv ریشه ها و شاخه های جانبی قابل رویت خواهند بود.در لیزر امکان این که ریشه ها ناقص سوزانده شوند بسیار پایین است, به همین دلیل امکان برگشت بیماری بسیار کم و در حد صفر می باشد.

بدون دوران نقاهت

با استفاده از لیزر در جراحی بواسیر یا هموروئید دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری بواسیر یا هموروئید در همان جلسه اول با لیزر درمان صورت گیرد.

بدون بیهوشی

در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی هیچ گونه دردی را احساس نمی کند و متخصص جراح با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی چرک ها و عفونت ها را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم در مدت 20 دقیقه کار درمان را انجام دهد.

خانم دکتر عاطفه دهقان

خانم دکتر عاطفه دهقان

کلینیک تخصصی معجزه درمان مجهزترین مرکز درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر می باشد.

مشاوره رایگان کلینیک معجزه درمان

تخصص ما در کلینیک معجزه درمان،

درمان قطعی بیماری های نشیمنگاهی (لیست بالا) و رضایت کامل بیمار می باشد.

تمامی کادر درمانی و تجهیزات برای رفاه حال شما عزیزان همیشه در بهترین حالت آماده خدمت رسانی هستند.

از همراهی شما بسیار متشکریم.

جراحی سنتی

لیزر بواسیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *